Lucie Nováková

Zobrazená data korespondují s datem odchytu. Pokud například nefungují odkazy na komentáře, mohl být původní post nebo komentář z Facebooku odstraněn, případně mohlo dojít ke zrušení celého profilu.

Původní jméno: Lucie Nováková
Alias (rename): Není evidováno
Pohlaví: Žena
Počet přátel: Není veřejné
Fotogalerie: Nejsou veřejné
Osobní informace: Nejsou veřejné
Veřejný content: Není k dispozici
Založení profilu:
04.08.2018 (ID log)
Ulovil: Paralelní listy

Poznámka:
Nejsou vloženy žádné informace ani označení stránek související s ANO jako To se mi líbí

Adresa profilu:

https://www.facebook.com/lucienovano

Louder than words:

01.12.2018 00:21
Jojo přátelé, to je premiér!!! Skvělý! Jen se směju, jak byl Sobotka zavřený v kanclu se Špidlou – dva nekomunikativní, co tam asi dělali, a Nečas byl zavřený zase v kanclu zato s nahou Nagyovou a Topolánek s Dalíkem? No ti chtěli soukromíčko, tak si létali spolu vládním speciálem na tenis a do ALP… to byly časy – fuj, už nikdy více…

01.12.2018 01:00
Ostatní se zavřeli v kancelářích a nepředváděli nic, natož aby k nám jezdili prezidenti, premiéři atd. Ubohý narcis byl taK Topolánek ztopořený na zahraniční návštěvě, co podváděl manželku atd. Vlastně totéž Nečas, jen za zavřenými dveřmi v pracovní době. TO SI NECHTE, STAČILO. A KLAUS, JEHO ŠPATNÉ VLASTNOSTI SNAD NETŘEBA PŘIPOMÍNAT.

01.12.2018 08:52
NĚCO JAKO ŠTVANICE S KORUNOVÝMI DLUHOPISY? Z NAŠICH DANÍ PLATÍME TI – UDAVAČE, KTEŘÍ VYSTUPUJÍ PROTI ČESKÉ REPUBLICE, jen aby odstranili Babiše z politiky a ani se tím netají, plus spolupracují s KDU – udavačem Zdechovským, Bartošem a dalšími chudáky, co nedokáží vyhrát volby, tak budou škodit, udávat, pomlouvat. Zase rok mají co dělat, šířit nenávist.

02.12.2018 13:46
NEUVĚŘITELNÉ, NOVINÁŘSKÝM HYENÁM SLONKOVÉ S KUBÍKEM SE PODAŘILO ZVÝŠIT PREFERENCE ANO O 5%!!! A zároveň zlikvidovat nejvíc nenávistné strany KDU-TOP-STAN… výborně…. možná se do sněmovny dostane jen ANO, Piráti, ODS, SPD, KSČM …

Next Post

Previous Post

© 2019

Bonusová stránka webu Paralelní listy