Na stránce jsou zveřejňovány profily, které byly identifikovány jako podvodné nebo trollící ve prospěch Andreje Babiše na jeho Facebookové stránce. Není tedy přímo definováno, zda profily ovládá Marek Prchal. Máme celkem dobrou představu, kdo všechno Andrejovi instantně zlepšuje karmu.

Samozřejmě zde zcela cíleně nevysvětlíme metodiku ověřování. Jen neradi bychom se zbavovali pomyslného esa v rukávu. Každopádně dokážeme poměrně spolehlivě ověřit i z prázdného profilu, kdy byl založen a jak frekventovaně je využíván, stejně tak, zda konkrétní profily ovládá stejný člověk.

Protože se u Andreje v postech střídají fejky poměrně často a po opakovaném použití jsou na nějakou dobu uspány, logicky není v našich silách pokrýt celý content. Situaci navíc stěžuje fakt, že obrovské množství profilů se jako fejk na první pohled jeví, ale až na druhý pohled zjistíte, že uživatel je skutečně kretén, který svá slova myslí vážně.

Z tohoto důvodu vyzýváme vás, čtenáře, abyste se stali i případnými přispěvateli a pokud narazíte na Andyho profilu na podivného komentátora, podělili se o něj s námi. K tomuto účelu slouží připravený formulář pro Fakehuntery, který po zpracování a ověření umístíme na web, nebo jej odmítneme s lakonickým tvrzením, že z postižených lidí by se sranda dělat neměla. Stejně tak je velice žádané aktualizovat profily stávající. Pokud objevíte nové slinty, nebo budete pokládat za důležíté, aby byl profil aktualizován, využijte prosím tento formulář.

Stejně tak ale nejsme schopni zcela izolovat určité procento chybovosti. Jsme-li na pochybách, fejk raději nezveřejníme. Pokud jste přece jen náhodou reálná osoba, a mylně jste byli namísto kreténa identifikování jako fejk, ozvěte se nám prosím přes tento formulář. Vaši stížnost promptně prošetříme.

[contact-form-7 id=“1869″ title=“stížnost“]